Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam
Gwarancja 100% satysfakcji z zakupu u Naszego Optyka
A A A

Nasz Optyk gwarantuje Państwu :

  • Najniższe ceny

 Jeżeli w pierwszym miesiącu po zakupie okularów u Naszego Optyka, znajdą Państwo taki sam produkt w niższej cenie, Nasz Optyk zwraca różnicę (oferta ważna dla całości produktu: referencja oprawki, typ, rodzaj i uszlachetnienia szkieł)

  • Szkła progresywne: 100 % komfortu i satysfakcji

 Dzięki dużej skuteczności w doborze i adaptacji szkieł progresywnych, Nasz Optyk angażuje się w przypadku braku przystosowania się do okresu 1-go miesiąca, wymianę szkieł progresywnych zakupionych w swoim sklepie, na dwie pary szkieł (do bliży i do dali)

Naprawa okularow - Nasz Optyk Wroclaw

  • Gwarancja na oprawki

 Większość opraw zakupionych u Naszego Optyka posiada jednoroczną gwarancję. W przypadku zbicia lub zniszczenia szkieł zakupionych u Naszego Optyka, do okresu 1-go roku od daty zakupu, mogą je Państwo wymienić płacąc jedynie 70 % ich wartości.

  • Gwarancja utrzymania

 Wszystkie zakupione u Naszego Optyka okulary, mają swoją dożywotnią gwarancję utrzymania. Nasz Optyk zapewnia im bezpłatną wymianę śrubek, nośników, zauszników i czyszczenie w myjce ultradzwiękowej. Wszystkie te reparacje odbywaja się natychmiastowo aby mogli Państwo korzystać jak najszybciej ze swoich okularów.

  • Respektowanie terminu realizacji

 Jeśli termin realizacji okularów zostanie przez Naszego Optyka przekroczony, dostają je Państwu na adres domowy, bez żadnych dodatkowych kosztów (Oferta ważna we Wrocławiu)