Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam 


Nasz Optyk - co nas wyróżnia
A A A

Naszemu Optykowi mogą Państwo zaufać !
 

  Nasz Optyk został uznany i polecany przez profesionalny portal zajmujący się promowaniem zdrowia e-Lekarze.net, gdzie lekarzy i inni specjaliści odpowiadają na pytania pacjentów. Rzeczywiście, 7 lat doświadczenia nabyte w dwóch, dużych optycznych sklepach w Lyonie (Francja) sprawiły, że Nasz Optyk grupuje wszystkie wartości trudne do znalezienia w naszym regionie.

Są to przede wszystkim :

  • doskonałe znawstwo rzemiosła Optyki Okularowej, które pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jego główną specjalnością są okulary ze szkłami progresywnymi i oprawki typu 'patent'. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące okularów, zadajcie je Naszemu Optykowi !Szlifierka automatyczna Nasz Optyk Wroclaw

  • Dzięki temu, że w naszym salonie optycznym realizujemy montaże okularów i posiadamy nowoczesny sprzęt do obróbki szkieł okularowych, czas oczekiwania na okulary jest skrócony i tańsze są koszty zakupu okularów. Przy zakupie kompletnych okularów (oprawka + dwie soczewki okularowe) Nasz Optyk nie nalicza dodatkowych kosztów robocizny. Często montaże soczewek okularowych wykonywane są na miejscu w obecności klienta. 
  • Naszego Optyka, zgodnie z Francuskim powiedzeniem, Klient jest Królem. Nie są to wcale czcze słowa, u nas każdy jest mile widziany i z jednakową, szczerą uprzejmością traktowany.
  • uczciwość i rzetelność są jego atutem. W Polsce też można pracować nie oszukując! Nasz Optyk woli zaproponować Państwu jedną dobrą parę okularów (niekoniecznie drogą) zamiast dwóch par o watpliwej jakości.
  • doskonałe znawstwo trendów francuskich - Elegancja Francja ! - oraz gustu i oczekiwań polskich klientów
  • umiejętnie stosowane techniki marketingu i odpowiednie negocjacje z dostawcami, pozwalają aby Nasz Optyk mógł zagwarantować Państwu konkurencyjnie atrakcyjne ceny, nawet w stosunku do dużych sklepów optycznych.  Podczas pierwszego roku działalności Naszego Optyka, wszyscy klienci mieli okazję przekonać się o rzetelności firmy.
  • Także i Państwa zapraszamy do odkrycia szerokiej oferty Naszego Optyka !