Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam


Oprawki Menrad
A A A

Oprawki Menrad Nasz Optyk

Informacja prasowa

Warszawa, 30 lipca 2013

 

Okulary są modne!

Trendy na sezon jesień-zima 2013/2014

Co roku, najważniejsze miasta świata zmieniają się w tętniące życiem i kolorem stolice mody. Najwięksi projektanci na setkach pokazów prezentują nowości na przyszły sezon. Kolekcje to nie tylko spektakularne kreacje i kunszt krawiectwa, ale również dodatki, które potrafią zaskoczyć i skupić na sobie całą uwagę widowni. Dlatego coraz częściej również okulary pojawiają się w kolekcjach większości domów mody. Każdy znawca mody powinien wiedzieć, jakie oprawki będę modne i jakie trendy będą obowiązywały jesienią i zimą 2013/2014.

Kocie spojrzenie

Okulary to nie tylko modowy gadżet, ale bardzo istotna część garderoby, która może nadać całej stylizacji zaskakującego charakteru. „Kocie oko” to ponownie hit sezonu, który urzeka zadziornym, ale kobiecym kształtem. Takie oprawki można nosić w klasycznej wersji z interesującym, biżuteryjnym akcentem w postaci np. ozdobnych kryształków Swarovski’ego, tak jak w modelu oprawek zaprojektowanych przez L’Wren Scott. Fashionistki z pewnością zainteresują również oprawki MORGAN, wyróżniające się niezwykle pomysłowymi połączeniami kolorystycznymi.

Detal ma znaczenie