Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam1. Ile u Naszego Optyka kosztują okulary ?
A A A

Na to pytanie nie można dać, oczywiście, jednej precyzyjnej odpowiedzi, ponieważ cena okularów zależy od wielu parametrów i rzeczy : korekcji, rodzaju i właściwości soczewek okularowych, oprawki a czasami usługi.

- W pierwszej kolejności o cenie okularów korekcyjnych będzie decydować moc zamawianych soczewek.
Jeśli korekcja klienta jest duża tzn. przekraczająca 6 dioptrii na sferze lub 2 dioptrie na cylindrze, zamawia się tak zwane soczewki recepturowe. Są to soczewki wykonywane specjalnie na zamówienie - nie magazynuje się ich. Dlatego są one droższe od soczewek magazynowych, z typowymi korekcjami. 

- Cena soczewek zależy także od ich marki, komfortu użytkowania i estetyki.
Klient jest informowany jakie istnieją materiały z których wykonane są soczewki okularowe (mineralne, organiczne, organiczne z poliwęglanu, organiczne trivex...), możliwości ich uszlachetnień (powłoki utwardzające, powłoki antyrefleksyjne, fotochromy, barwienia...) Przy soczewkach korekcyjnych o dużych mocach, istnieją możliwości ucienienia soczewek (wyższe indeksy, optymalizacja, soczewki asferyczne) Ceny soczewek progresywnych oprócz powyższych elementów zależeć będą od ich tzw. generacji - szerokości pola komfortowego widzenia. 

- O cenie okularów decyduje także oprawka. Koszt oprawek jest zróżnicowany ze względu na ich markę, materiał z którego są wykonane, estetyczność, jakość, itp.

Przy zakupie kompletnych okularów (soczewki korekcyjne+oprawka) u Naszego Optyka nie są naliczane dodatkowo koszty robocizny.
Istnieją tzw. pakiety dla osób poszukujących okularów dobrych i najtańszych:

  •  pakiet za 95 zł: w skład, którego wchodzi oprawka z określonego przedziału i dwa szkła organiczne jednoogniskowe z utwardzeniem, o mocach magazynowych (nie przekraczające 6 dioptrii na sferze lub 2 dioptrii na cylindrze)
  • Pakiet za 125 zł: w skład, którego wchodzi oprawka z określonego przedziału i dwa szkła organiczne jednoogniskowe z utwardzeniem i antyrefleksem o mocach magazynowych (nie przekraczające 6 dioptrii na sferze lub 2 dioptrii na cylindrze)

Nasz Optyk dba o bardzo szeroką gamę soczewek i oprawek okularowych dla każdego klienta, w zależności od jego potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Okulary wykonane u Naszego Optyka są znane z dobrej jakości, fachowego wykonania i rozsądnej ceny. W każdym przypadku zakupu okularów, klient dostaje przy odbiorze od Naszego Optyka estetyczne, praktyczne etui i chsteczkę z mikrofibry do czyszczenia soczewek okularowych.