Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam2. Jak długo będę czekać na odbiór moich okularów ?
A A A

W większości przypadków okulary można odebrać już następnego dnia.

Szlifierka automatyczna Nasz Optyk WroclawWyjątek stanowią okulary z soczewkami recepturowymi (duże korekcje) lub soczewkami progresywnymi. Tutaj czas oczekiwania nie przekracza jednego tygodnia. Dzięki temu, że w naszym salonie optycznym realizujemy montaże okularów, posiadamy nowoczesny sprzęt do obróbki szkieł okularowych, czas oczekiwania na okulary jest skrócony i tańsze są koszty zakupu okularów. Przy zakupie kompletnych okularów (oprawka + dwie soczewki okularowe) Nasz Optyk nie nalicza dodatkowych kosztów robocizny. Często montaże soczewek okularowych wykonywane są na miejscu w obecności klienta.