Opinie Klientów

Pani Magda K. mówi :

Pani Grażyno, bardzo dziękuję za super okulary i serdecznie pozdrawiam z L.

Pan Wojciech mówi :

Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Grażyna sprawia wrażenie osoby, która lubi to co robi.
Co jest najistotniejsze dla mnie : cena, fachowość, duży wybór i możliwość ustalenia korekcji.

Pani Lilia mówi :

Niesamowite, u Pani jest bardzo duży wybór oprawek dziecięcych. Byliśmy wcześniej u kilku optyków i nie było w czym wybrać. Tutaj dziecko jest prawdziwym klientem !

Pan Jerzy mówi :

Nasz Optyk poświeca nam czas, uwagę i kompetencje. Kompetencja plus atmosfera. Jesteśmy zadowoleni.

Pani Ewa mówi :

Niezwykle profesjonalna i życzliwa obsługa. Cena usługi nie jest bez znaczenia. Nikt nie poświęcił mi aż tyle czasu.

Pani Dorota mówi :

Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam « Naszego Optyka » wszystkim moim zajomym : cena, fochowość, duży wybór, możliwość ustalenia korekcji !

Pani Monika mówi :

Dzień dobry Pani Grażyno moje okulary wreszcie dotarły do mnie do Niemiec i jestem nimi bardzo zachwycona! :) są jeszcze lepsze niż poprzednie (co przeszło moje najśmielsze oczekiwania), były wprawdzie nico droższe ale muszę powiedzieć, ze każda wydana na nie złotówka się opłaciła i bez wahania zamowilabym te okularki ponownie. Bardzo Pani dziękuje i za parę lat odwiedze Panią z pewnością ponownie :) Jest Pani mistrzem w swoim zawodzie! :) Serdecznie pozdrawiam5. Czy u Naszego Optyka można wykonać badanie optometrystyczne - ustalić korekcję pod nowe okulary ?
A A A

U Naszego Optyka przy każdym zakupie okularów, można wykonać egzamin optometrysrtyczny i jest on całkowicie za darmo.

Egzamin wzroku - Nasz Optyk Wroclaw


Nie ma potrzeby specjalnego rejestrowania czy umawiania się. Optometrysta jest do Państwa dyspozycji cały czas podczas godzin otwarcia sklepu, tj. od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do godz. 19.00 i w soboty od godz. 10.00 do 14.00. Najlepiej , radzimy, przystępować do egzaminu optometrystycznego rano - kiedy się jest wypoczętym i nie ma tylu klientów co w godzinach popołudniowych.

 

Egzamin wzroku - Nasz Optyk Wroclaw
Na początku wykonujemy egzamin metodą obiektywną, przy użyciu autorefraktometru (potocznie pacjenci nazywają to badanie 'komputerowym badaniem wzroku') Następnie wykonywane jest badanie podmiotowe, metodą subiektywną. Do tej metody używane są odpowiednie optotypy i szkła pomiarowe. Pacjent bierze w tym badaniu aktywny udział.